Klinik sorularınıza istediğiniz zaman, 
istediğiniz yerde kanıtlara dayalı yanıtlar alın.

Dünya çapında 1 milyondan fazla klinisyenin neden 
UpToDate'e güvendiğini öğrenin!

Smarter Decisions. Better Care.

UpToDate® is the premier evidence-based clinical decision support resource.

UpToDate'e bugün kaydolarak tıbbi bilgilerinizi güncel tutunuz

Start Risk-Free

Her gün yayımlanan bu kadar çok çalışma varken güncel bilgilere sahip kalmak yorucu ve son derece zaman alıcı olabilir. UpToDate, klinik sorulara, bakım anında hızlı, doğru yanıtlar sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Yıllar içinde UpToDate, UpToDate'in yaygın biçimde kullanımı ile geliştirilmiş hasta bakım sonuçları arasında ilişki olduğunu doğrulayan 60'dan fazla araştırma çalışmasına konu olmuştur.

UpToDate kullanıcıları şunlardan yararlanır:

 • Derecelendirilmiş tavsiyeler: Mevcut en iyi kanıtlara dayalı güncel ve güvenilir tıbbi bilgiler. Kanıt derecelendirme sistemimiz sayesinde tavsiyenin gücünü ve onu destekleyen kanıtların kalitesini hızla değerlendirebilirsiniz.

 • Kapsamlı klinik içerik: UpToDate içeriği 22 tıbbi uzmanlık alanını içerir; bakım anında hızla yanıt bulmak için 10.000'den fazla klinik başlıkta arama yapabilirsiniz.

 • İlaç bilgileri ve etkileşimleri veritabanı UpToDate, size 5.400'den fazla ilaçla ilgili bilgi sağlamak üzere Lexicomp® ile iş birliği yapmaktadır. 

 • Tıbbi hesaplayıcılar: UpToDate 160'dan fazla hesaplayıcı içerir

UpToDate başlıklarının görüntülenme sayısı, ayda 23 milyondan fazladır

10.500'den fazla klinik konu kapsamı sunar

28.000'den fazla araması kolay grafiğe sınırsız erişim

Gemini, Türkiye'deki klinisyenlere UpToDate erişimi sunulmasına yardımcı olmaktadır

1992'de kurulan Gemini Ltd., Şti, 2010 yılında Kanal İş Ortağı olarak Wolters Kluwer ile ortaklık kurmuştur.

Gemini, 5 yıldan fazla süredir Türkiye'de UpToDate konusunda farkındalık yaratmak ve Türkiye'deki hastanelerde UpToDate'in benimsenmesini teşvik etmek için çalışmaktadır. Ayrıca, bu benimseme sürecinin hızlanması için hastane son kullanıcılarına eğitim vermektedir.

Ankara'daki ve İstanbul'daki ana merkezlerinden Gemini, Türkiye'deki Tıp Fakültelerinin %90'ından fazlasına ve Sağlık Bakanlığı Araştırma Hastanelerinin %100'üne UpToDate erişimi sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Gemini'nin yaygın uygulama ve destek deneyiminin, müşteri hizmetleri ve ekip çalışmasına odaklanmayla birleştiğinde Türkiye'deki klinisyenlere UpToDate sağlama konusunda oldukça değerli olduğu kanıtlanmıştır.

Gemini hakkında daha fazla bilgi edinin

Sample Topics

Yenilikler Nedir?

Klinik kararlar üzerinde doğrudan etkisi olan Uygulama Değişiklikleri Güncellemeleri dahil, uzmanlık alanınızdaki Yenilikleri Okuyunuz.

Buradan Görüntüleyiniz

Sample Topics

EBM

Editoryal sürecimize ve bakım için güncel, kanıtlara dayalı tavsiyeleri nasıl sağladığımıza dair daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi edinin

Sample Topics

Araştırma

UpToDate, geliştirilmiş sonuçlar sağlayan tek klinik karar destek kaynağıdır.

Daha fazla bilgi edinin

"It is now hard to remember what the practice of medicine was like before UpToDate. With my smart phone, laptop, or desktop computer, I use it nearly every day to provide the best possible care for my patients."

David Cornish, MD

"I use UpToDate daily while seeing patients; it has saved me (and them) numerous diagnostic and therapeutic misadventures."

Edwin Scott, MD

"I go back to UpToDate for every single patient to make sure what we recommended is really state-of-the-art. It is often rewarding to read precise updates of what might influence my therapy decisions in cases that are never just routine."

Rainer Arendt, MD
 • ‹ prev
 • next ›
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7